Evcil Dostlara Mobilya

Evcil Dostlara Mobilya

 

Evimizi paylaştığımız sadık dostlarımız, kedimiz, köpeğimiz, kuşumuz, kaplumbağamız ya da hamsterımız... Herbiri hayatımızda kimi zaman bize neşe, kimi zaman karşılıksız sevgi ve dostluk veren canlılar.

Evimizi paylaştığımız sadık dostlarımız, kedimiz, köpeğimiz, kuşumuz, kaplumbağamız ya da hamsterımız… Herbiri hayatımızda kimi zaman bize neşe, kimi zaman karşılıksız sevgi ve dostluk veren canlılar.

 

Tüm bunları düşünerek, hem evinizde extra yer kaplamayacak, hem de sadık dostunuzun size daha yakın hissetmesini sağlayacak,onların sağlığını bozmayacak, EVCİL DOSTU MOBİLYA tasarlamaya ve sizlere sunmaya karar verdik. Bunlar, evinizde kullanmaya zaten ihtiyaç duyduğunuz ama aynı zamanda küçük dostunuzla severek paylaşacağınız mobilyalarınız olacak.

Bu mobilyalarımızı size özel renk ve ölçülerde de yapabiliyoruz. Hatta evinizin durumuna göre, başka bir mobilyanıza uygun yine size ve minik dostunuza göre de tasarlayabiliyoruz. Tek yapmanız gereken var olan modellerden beğendiyseniz bunu yazarak ya da kendi arzu ettiğiniz noktaları belirterek bize iletişim bilgilerinizle e- MAIL  atmanız.  Lütfen bize iletişim sayfamızdan yazın, sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.  Evcil dostu mobilyanız en kısa sürede hazır olacaktır.