Kişiye Özel Gelin Buketleri

Buketler

Kişiye Özel Tasarlanan Canlı Gelin Buketleri

 

 

Her kadının hayali olan gelinlik, ona eşlik edecek özel bir çiçek buketini hak eder. Gelin buketi gelinliği tamamlayan en özel parçadır. Bu buket, kişinin vücut hatları, ten rengi, gelinliğin modeli ve hayal edilen düğün konsepti ile uyum içinde olmalıdır.

Sevdiğiniz renk ve kokularına göre canlı çiçeklerden yine sizin hayalinize göre gelin buketinizi tasarlıyoruz. Öncelikle sevdiğiniz çiçekleri öğreniyoruz. Sonrasında bize gelinliğinizin modelini ve kendi boy fotoğrafınızı yolluyorsunuz. Daha önce beğendiğiniz veya hayal ettiğiniz bir buket varsa onun da resmini yollayabilirsiniz. Ondan yola çıkarak da bir tasarım yapabiliriz.

Ardından gönlünüzden geçen buketi tasarlayarak maliyeti hakkında bilgi veriyoruz. Bu aşamadan sonra anlaşmamız ışığında tasarım buketiniz düğün gününüzün sabahında size teslim ediliyor. Buketinizde kullanılan çiçeklerin dayanıklılığı ve ömrü göz önüne alınarak bazı şartlarda buket bir gün önceki akşam da size teslim edilebilir. Unutulmaması gereken en önemli konu, tasarım buketinizin en geç bir ay önceden sipariş edilmesi gerektiğidir.